Služby 2017-06-09T10:56:44+00:00

VŠECHNY SLUŽBY

Jeden z nejběžnějších sortimentů, využívají se zejména pro zamykání dveří. Lze zakoupit v široké škále typů velikosti dle vašich potřeb.
Sháníte náhradní klíč k bytu, schránce nebo autu? Potřebujete atypický klíč ke starému zámku? Nic z toho pro nás není problém. Vyrábíme širokou škálu klíčů se 100% kvalitou.
Trezor neboli sejf slouží k dlouhodobě bezpečnému uskladnění cenností, dokumentů a předmětů. Nabízíme trezory různých vlastností, velikostí, zámkových mechanizmů a cenových kategorií.
Nenechávejte nic náhodě a pořiďte si bezpečnostní dveře. Ochráníte jak sebe tak i svůj majetek před nezvanými hosty. A nejen to, bezpečnostní dveře jsou také tepelně-izolační a protihlukové.

Inteligentní motorický zámek FAB ENTR  ovládání pomocí Smartphonu či tabletu, PIN kódu, otisku prstu nebo dálkového ovladače, jednoduchá instalace bez požadavků na kabely, napájení výkonnou a ekologicky šetrnou baterií, bezdrátové příslušenství, režim automatického uzamčení dveří, ideální pro všechny typy dveří.

Základní funkční vlastnost bezpečnostního kování je chránit zámek a cylindrickou vložku před jakýmkoliv útokem zvenčí. Nabízíme širokou škálu designů v různých cenových kategoriích. U nás si vybere každý!

Autoklíče se od klasických klíčků liší zejména přítomnosti malého elektronického čipu, který je umístěn v plastové hlavě klíče. Toto zabezpečení používají všechny automobilové společnosti současnosti.

Autoklíče vyrábíme na většinu vozů všech značek. Od nejobyčejnějších zoubkových jednostranných klíčů, oboustranných, speciálních až po gravírované autoklíče.

Zabouchli jste si dveře, zalomili klíč a nebo poškodili zámek? Provádíme nouzové otevírání bytů a domů. Pokud jste nechali klíč zevnitř, umíme dveře otevřít bez poškození zámku.
Podařilo se vám zavřít auto s klíčem uvnitř? I tyto situace umíme vyřešit. Zavolejte nám.
Přejít na kontakty